Вы находитесь здесь: Главная > Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право > Посашкова В.С. Проблеми уніфікації регулювання відносин у сфері міжнародного авторського права

Посашкова В.С. Проблеми уніфікації регулювання відносин у сфері міжнародного авторського права

У статті розглядаються питання, пов’язані із проблемами уніфікації норм у сфері міжнародного авторського права. Проаналізовано найбільш значущі джерела правового регулювання транскордонних відносин у сфері авторського права. Висвітлено значення судової уніфікації, яка є однією з сучасних тенденцій при регулюванні даних відносин. Наголошено на важливості встановлення балансу між інтересами правовласників і користувачів. Зроблено висновок про існування найбільш успішної уніфікації на регіональному рівні.

Ключові слова: уніфікація, авторське право, багатосторонні міжнародні договори в сфері авторського права, судова уніфікація, дисбаланс інтересів правовласників і користувачів.

 Відкрити статтю>>>

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.