Вы находитесь здесь: Главная > Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень > Гурак Р.В. Розвиток юридичної освіти в період ренесансу та нового часу

Гурак Р.В. Розвиток юридичної освіти в період ренесансу та нового часу

Стаття присвячена аналізу становлення та розвитку юридичної освіти і період Ренесансу та Нового часу. У народів Західної Європи юриспруденція стає незмінним супутником культурного розвитку. Професійна корпорація юристів, що поступово розвивається, в Англії, Франції і Германії зайнята впродовж століть теоретичною і практичною розробкою як римського, так і вітчизняного права, а також філософським аналізом доктрин природного права.

Ключові слова: юридична освіта, Ренесанс та Новий час, професійна корпорація юристів, професія правника-юриста, Литовські Статути.

Відкрити статтю>>>

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий